Program akcí ve Velkém sále Lucerny

Dnes je 31.3.2015


   
Vytisknout tento program


31.3.2015 19:00 

Gymnázium Nad Kavalírkou

Maturitní ples

1.4.2015 19:00 

SŠAI Weilova

Maturitní ples

7.4.2015 19:00 

Dee Dee Bridgewater - AKCE ZRUŠENA

Koncert
Dee Dee Bridgewater

AKCE ZRUŠENA

Hvězdná americká jazzová zpěvačka a držitelka mnoha prestižních hudebních ocenění včetně tří Grammy Dee Dee Bridgewater měla na jaře potěšit příznivce z České republiky vystoupením ve velkém sále pražské Lucerny. S novým programem Dee Dee´s Feathers se jim měla představit konkrétně 7. dubna 2015.
Pořadatelé jsou ovšem nyní nuceni s lítostí oznámit, že se koncert z technických důvodů ani v novém termínu nebude moci uskutečnit.
Vstupenky na zrušený dubnový pražský koncert je možné vrátit na pobočkách předprodejní sítě Ticketpro v místě zakoupení - .
V případě nákupu e-ticketu stačí poslat e-mailem číslo objednávky a číslo účtu na adresu ticket@ticketpro.cz.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
890-2590 Kč(www.deedeebridgewater.com)
Pořadatel akce: Charm Music

11.4.2015 19:00 

Ondřej Havelka & Melody Makers - 9. taneční večer v Lucerně

Taneční večer
Ondřej Havelka & Melody Makers - 9. taneční večer v Lucerně
Legendární taneční večer s Ondřejem Havelkou a jeho báječnými Melody Makers opět zde, a to již podeváté!

Splendidní zábava! Odborná instruktáž dobových tanců!
Hot-jazzová smršť! Taneční událost saisony!
Swingaři všech zemí - strojte se!
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
300-800 Kč(www.melodymakers.cz)
Pořadatel akce: Hot Jazz s.r.o.

16.4.2015 19:00 

Michal Tučný – Vzpomínkový galavečer k 20. výročí

Koncert
Michal Tučný – Vzpomínkový galavečer k 20. výročí
V roce 2015 tomu bude již 20 let, kdy odešel tak báječný muzikant a především člověk Michal Tučný.

Program výročního koncertu si žádá špičkové interprety, kteří zazpívají písně Michala Tučného a společně s diváky vzpomenout na 20. výročí jeho odchodu k Nebeským branám.

Diváci se mohou těšit na kolegy Michala Tučného a mnoho dalších hvězd naší hudební scény.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
250-1090 Kč(https://www.facebook.com/stodola.michala.tucneho/app_190322544333196)

17.4.2015 19:00 

Ples Mizuno Amatérské volejbalové ligy

Koncert
Ples Mizuno Amatérské volejbalové ligy Ples Mizuno Amatérské volejbalové ligy

• pro všechny příznivce AVL a volejbalu
• AVLka slaví 20 let - Saša Mráz ji založil v roce 1995 v Chomutově

PROGRAM:
- rychlé vyhlášení pražské AVL 2014/2015
- Timbre music
- po půlnoci vystoupení Bastards of Dance
- DJ Billy Hopp a Saxo Johan až do rána

pro všechny příznivce AVL a volejbalu
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
200 Kč(www.avlka.cz/)

19.4.2015 20:00 

OKEAN ELZY

Koncert
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
850-2600 Kč 

29.4.2015 18:00 

Evergreen Tour 2015

Koncert
Evergreen Tour 2015 EVERGREEN TOUR 2015
opravdové hity - opravdové hvězdy!

Yvetta SIMONOVÁ, Josef ZÍMA, Eva PILAROVÁ, Karel ŠTĚDRÝ, Pavlína FILIPOVSKÁ, Viktor SODOMA, Karel KAHOVEC a George & Beatovens, RANGERS BAND, PATROLA ŠLAPETO

UNIKÁTNÍ A NEOPAKOVATELNÉ KONCERTNÍ TURNÉ LEGEND ČESKÉ HUDEBNÍ SCÉNY!

Evergreen tour 2014 je rodinná show pro všechny generace, skrývá v sobě 4 hodiny zábavy s hvězdami české hudební scény, zpívajícími živě své největší hity, za doprovodu skupiny Evergreen Band!

Na koncertech se nemusí divák obávat, že by slyšel zpěv z playbacku, nebo toho, že své oblíbené písně zpívá revivalová skupina!

Žárlivý Kakadu, Ježek se má, Včera neděle byla, Proč se lidi nemaj rádi, Mám malý stan, Tereza, Zuzana, Milenci v texaskách, Montiho čardáš, Svou lásku jsem rozdal, Paní v černém, Parní stroj, Čí je Praha? Naše!, Dejte mu zahrát, pane inšpektóre, Ta naše písnička česká, Hello Dolly, Je po dešti, Sedím jen tak v oblacích, Rozvíjej se poupátko, Kingston Town, Neplač malá, Náhrobní kámen, Rozvíjej se poupátko, Prstýnek …

To je jen zlomek hitů všech interpretů, které na show zazní!

Dramaturg show EVEGREEN TOUR, Radan Dolejš, svěřil moderaci Pavlíně Filipovské a Karlu Štědrému.

Všichni interpreti dostanou svůj prostor v délce 30 minut, za doprovodu orchestru Evergreen Band.

Samostatné bloky dostane i skupina Geroge & Beatovens při své vzpomínce na Petra Nováka nebo doprovodu Karla Kahovce a Viktora Sodomy.

Rangers Band zavzpomínají na období Plavců i Rangers.

Patrola Šlapeto vzdá hold pražskému písničkáři, herci, textaři a režisérovi, Karlu Hašlerovi.

Yvetta Simonová, čiperná a celoživotně oplývající dobrou náladou, oslavuje v letošním roce své šestaosmdesáté narozeniny. Svůj věk si nijak nepřipouští a také se s ním ani netají.

Eva Pilarová, která letos oslavila půlkulaté 75. narozeniny se těší, že se opět setká s velkým počtem svých fanoušků, tak jak se jí to daří i na letních festivalech, kam ji chodí podpořit všechny generace, jak mladí, tak i ti odrostlejší.

Jak to vypadá, diváci se mají opravdu na co těšit a nebyl by to Josef Zíma, aby si z celého turné tak trochu nedělal legraci. "Já se těším moc, protože diváci uslyší obrovské hity, prověřeny desítkami let. Tuhle jsem si na papír napsal léta všech nás sedmi dříve narozených, sečetl je a vyšlo mi neuvěřitelné číslo. Poslouchejte. Když budeme všichni sólisté na jevišti, tak nám dohromady bude 530 let. Tak tohle už se asi jen tak někomu nepovede,“ dodal.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
299-1199 Kč(www.evergreentour.cz)

15.5.2015 21:00 

Kazaky

Koncert
Kazaky
Evropské turné – květen 2015

Kazaky (výslovnost „kazáky“) je mužská taneční skupina čtyř profesionálních tanečníků, která byla založena v roce 2010 v Kyjevě. Na konci září 2010 vyšel debutový videoklip skupiny k jejich prvnímu singlu – „In the Middle“, který se stal skutečným fenoménem internetu. Brzy následoval druhý videoklip, natočený černobíle, k písni „Love“. Od tohoto okamžiku se stala skupina populární a získala nabídky na vystoupení při nejrůznějších módních přehlídkách. Jedno z takových vystoupení se konalo na začátku léta roku 2011 v Miláně, kdy ozdobila módní přehlídku nové kolekce DSQUARED známých návrhářů Dean and Dan Caten. Skupině se dokonce podařilo zahrát si ve videoklipu populární americké zpěvačky Madonny k jejímu singlu „Girl Gone Wild“. V říjnu 2012 skupina vydala své debutové studiové album „Hills Chronicles“. Na počátku roku 2013 vyšly dvě nová hudební videa pro nezadané „Crazy Law“ a „Touch Me“. Ve stejném roce posléze natočila skupina své druhé studiové album „I Like It“. Na adresu skupiny často padají obvinění z propagace homosexuality a někteří představitelé ruských kozáků se domnívají, že její název v sobě skrývá pro ně urážku a diskredituje je. Proto bylo v Rusku hodně koncertů zrušeno z důvodů bezpečnosti členů skupiny. Hlavní prvky choreografie této skupiny tvoří akrobatický tanec a Waacking

Madonna o skupině KAZAKY prohlásila: „S KAZAKY bylo neuvěřitelně zábavné pracovat. Oni se pustili do práce, jakmile dorazili, a byli velmi profesionální a skromní...“

Arianne Phillips, stálá návrhářka Madonny (dvakrát nominovaná na Oskara) se po setkání s ukrajinskými umělci stala jejich fanouškem: „Věřím, že skupina má obrovský potenciál. Zapomeňte na závod pro Kardashian (s odkazem na populární reality show USA – IVONA), chtějte vidět závod pro KAZAKY. Chtěla bych, aby vyráběli vlastní panenky, kožené kalhoty, vysoké podpatky, cokoli. Mohou vyhrát, co chtějí.“
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
250-750 Kč 

22.10.2015 20:00 

STO ZVÍŘAT - 25 let

Koncert
STO ZVÍŘAT - 25 let
Sto zvířat slaví letos 25 let, a kdo neslaví s nimi, slaví proti nim!

Kapela odjede celoroční turné složené z 33 největších zvířecích hitů, které jste jim pomohli vybrat.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
338 Kč(www.stozvirat.cz)

11.11.2015 19:00 

Suzi Quatro

Koncert
Suzi Quatro Suzi Quatro - energií stále sršící nestorka rock and rollu a první frontwoman rockové historie se vrací do ČR! Po úspěšném vystoupení v brněnské Hale Vodova na podzim 2013 odehraje v ČR dva velké koncerty na podzim roku 2015: ve středu 11.listopadu ve Velkém sále Lucerny v Praze a o den později v brněnském Bobycentru.
Tato dáma s „baskytarou zavěšenou proklatě nízko“ přijede s hutnou rockovou show, v rámci které zazní všechny zásadní písně jejího repertoáru: od A Girl Like Me, přes Rocking In the Free World čí Can the Can po samozřejmě nesmrtelné Stumblin In a If You Can’t Give Me Love.

Na pódiu podpoří svoji kapelnici skupina vysoce kvalitních rockových muzikantů včetně brilantní dechové sekce, jíž velí renomovaný britský saxofonista Ray Beavis, který se objevil i v dechové sekci Irish Horns na albu London Calling legendárních The Clash. Má za sebou studiovou či koncertní spolupráci s takovými veličinami, jako jsou Graham Parker, Shakin Stevens, U2, The Boomtown Rats, Rory Gallagher, Cliff Richard, Cliff and the Shadows, Elvis Costello nebo Phil Lynott.

Suzi Quatro, vlastním jménem Suzi Quatrocchio, se narodila 3. 6. 1950. V dětství a mládí se učila na klavír a bicí, a když jí bylo 14 let, otec jí dal první baskytaru Fender Precision (kterou vlastnila ještě v roce 2007). Svou první skupinu – Suzi Soul & The Pleasure Seekers - založila se svými sestrami ještě v tom samém roce. Tato dívčí kapela absolvovala mimo jiné turné po amerických vojenských základnách, Suzi později popisovala bez sentimentu, jak musely nosit minisukně a paruky, a většina vystoupení se odehrávala v kabaretech, kde záleželo víc na tom, jak vypadají, než jak jim to hraje a zpívá.

V roce 1970 Suzi pozval do Anglie producent Mickie Most, který si jí získal příslibem podpořit jí ve vlastní kariéře a „udělat novou Suzi Quatro“. Předtím totiž dostala nabídku od ředitele amerických Electra Records, aby se stala „novou Janis Joplin“, která by zaplnila mezeru po zemřelé legendě, to ale interpretka odmítla. Dala tedy přednost vlastní kariéře ve Velké Británii, což jí přineslo v sedmdesátých letech úspěchy a řadu hitů: Can The Can (1973, 1. místo anglické hitparády), 48 Crash (1973), Devil Gate Drive (1974, 1. místo v Anglii), If You Can´t Give Me Love (1978) nebo duet s Chrisem Normanem ze Smokie Stumblin´In (1979).

Suzi Quatro byla první ženou, která v rocku převzala do té doby výhradně mužskou dominantní roli v rámci kapely jako zpěvačka i muzikantka. V zásadě byla první rockovou frontwoman. Za svůj vzor ji označila Chrissie Hynde z The Pretenders i baskytaristka legendárních Talking Heads Tina Weymouth.

Suzi Quatro se objevila v řadě filmů, mimo jiné v jedné epizodě detektivní série Dempsey a Makepeaceová nebo Vraždy v Midsomeru. Účinkovala také v divadle a v současné době moderuje každý týden vlastní rock and rollový pořad v britské rozhlasové stanici BBC 2.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
790-1690 Kč(www.brnokoncert.cz)

15.12.2015 19:00 

Petra Janů & Věra Špinarová Tour 2015

Koncert
Petra Janů & Věra Špinarová Tour 2015 Exkluzivní spojení jedinečných hlasů
Tour 2015
Pokračování úspěšného turné, které
zakončí opět koncerty v Ostravě a v Praze.
 Vstupenky online Koupit vstupenky
Prodejní místa Ticketpro
220-1890 Kč(www.spinarovajanu.cz)
Pořadatel akce: Michaela Kocourková


 
(Hlavní stránka)  (Program)  (Koncerty a akce)  (Plesy)  (Vstupenky)  (Mapa sedadel)  (Informace pro pořadatele akcí)  (Jak k nám?)  (Galerie fotografií)  (Virtuální prohlídka)  (Kontaktujte nás) (Palác Lucerna
(lucpra.com)