Lucerna, Velký sál

Program akcí


11.02.2016 19:00 Gymnázium Ústavní Maturitní ples
12.02.2016 19:00 SPŠE Ječná Maturitní ples
13.02.2016 19:30 XXVB. reprezentační letecký ples Reprezentační ples
14.02.2016 19:00 SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911 Maturitní ples
15.02.2016 19:00 Hotelová škola Radlická Maturitní ples
16.02.2016 19:00 Gymnázium Elišky Krásnohorské Maturitní ples
17.02.2016 19:00 Gymnázium Litoměřická Maturitní ples
19.02.2016 19:00 OA Dušní 7 Maturitní ples
23.02.2016 19:00 VOŠON a SPŠO Jablonského Maturitní ples
24.02.2016 19:00 SPŠD Plzeňská Maturitní ples
25.02.2016 19:00 ČAO Resslova 5 Maturitní ples
26.02.2016 19:00 SPŠ Na Třebešíně Maturitní ples
26.02.2016 19:00 Gymnázium Arabská Maturitní ples
29.02.2016 19:00 SPŠ Na Třebešíně Maturitní ples
01.03.2016 19:00 Gymnázium Voděradská Maturitní ples
02.03.2016 19:00 SŠES Jesenická 3067/1 Maturitní ples
04.03.2016 19:00 SZŠ Ruská Maturitní ples
08.03.2016 19:00 Ples Pražské konzervatoře Ples
09.03.2016 19:00 VOŠ a SPŠD Masná Maturitní ples
10.03.2016 19:00 Gymnázium Ch. Dopplera Maturitní ples
11.03.2016 19:00 SZŠ Alšovo nábřeží Maturitní ples
11.03.2016 19:00 SZŠ Alšovo nábřeží Maturitní ples
14.03.2016 19:00 Michael SSŠRT s.r.o. Maturitní ples
15.03.2016 19:00 Masarykova SŠ Chemická - Křemencárna Maturitní ples
16.03.2016 19:00 OA Dr Beneše, Resslova 8 Maturitní ples
17.03.2016 19:00 OS Hovorčovická Maturitní ples
19.03.2016 19:00 Gymnázium Jižní Město Maturitní ples
20.03.2016 18:00 Pavel Lohonka Žalman - 70 jar Koncert
21.03.2016 19:00 Gymnázium Nad Kavalírkou Maturitní ples
22.03.2016 20:00 Rockové legendy (změna termínu z 14.10.2015) Koncert
23.03.2016 19:00 SŠAI Weilova Maturitní ples
31.03.2016 19:00 SPŠ stavební J. Gočára Maturitní ples
01.04.2016 19:00 Gymnázium Nad Štolou Maturitní ples
02.04.2016 19:00 Lucerna na růžovo - 2. ročník plesu pro MammaHELP Ples
08.04.2016 19:00 SOU U Krbu Maturitní ples
16.04.2016 19:00 Ondřej Havelka & Melody Makers - 10. taneční večer Taneční večer
20.04.2016 20:00 Scott Bradlee & Postmodern Jukebox Koncert
27.04.2016 19:00 Evergreen Tour Koncert
29.04.2016 20:00 Pussycat Toni Willé Koncert
21.05.2016 19:30 Nazareth Koncert
28.06.2016 19:00 Magdalena Kožená & Ondřej Havelka a jeho Melody Makers Koncert
01.07.2016 19:00 Blackmore's Night Koncert
22.10.2016 19:00 SLADE (UK), speciální host: TURBO (CZ) - 35 let na scéně Koncert

Vytištěno ze stránky www.lucpra.com dne 11.02.2016

Lucerna, Velký sál
Štěpánská 61
116 02 Praha 1
tel./ fax: 224 225 440

Vstupenky: Ticketpro a.s., www.ticketpro.cz, ticket@ticketpro.cz