Jak se k nám dostanete

Velký sál je součástí Paláce Lucerna, který se nachází na rohu Václavského náměstí a Štěpánské ulice v Praze 1.

Vchod do Velkého sálu je nejlépe přístupný ze Štěpánské ulice č. 61. Pokud přicházíte ze stanice metra Můstek nebo z Václavského náměstí, můžete projít pasáží Rokoko. Můžete také projít pasáží od tramvaje z Vodičkovy ulice.

Pokladna je hned vlevo od vchodu do Velkého sálu.


Otevírací doba pokladny 

Otevřeno pouze v den konání akcí v Lucerně a to od 17:00 do do doby podle přání pořadatele akce. V případě maturitních plesů do 23:00.

Vstupenky na akce, které se konají v Lucerně, zakoupíte i v celé síti Ticketpro nebo podle informací u konkrétní akce - viz Program akcí.

Abyste se dostali na ples nebo koncert a po skončení zase domů (nebo jinam :-) ) , můžete použít městskou hromadnou dopravu. Nejbližší stanice metra je Můstek (trasy A a B), východ na Václavské náměstí, ale můžete použít i trasu C a kousek sejít od stanice Muzeum, kde je i zastávka nočních autobusů, které Vás odvezou z centra, pokud se na koncertě zdržíte přes půlnoc.
Tramvajová zastávka, která je nejblíže, se jmenuje Václavské náměstí, noční autobusy zastavují v zastávce Muzeum.

Parkování

V centru se špatně parkuje, jsou zde rezidenční parkovací zóny. Pokud přesto místo najdete a nejste majiteli povolení k parkování, riskujete "botičku", pokutu nebo odtažení...
Pokud jste byli v Lucerně autem a dali si skleničku, neriskujte zbytečně dohady s policií, ale zavolejte si třebas Drink SOS nebo Modrého anděla.

Pokud vás zajímá, co v okolí Lucerny můžete všechno najít (restaurace, bary, kina, divadlo, bankomaty, parkovací zóny atd....), podívejte se na mapu.

 

 

Fan & Tom, s.r.o.

Štěpánská 61
116 02  Praha 1


e-mail: info@lucpra.com

Plánek Velkého sálu - stání

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu - sezení

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu

Ples