Velký sál

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Поиск Jump to month
Molchat Doma + special guest: Urban Heat
Cz4UNecw.jpeg
Pátek, 22. Listopad 2024, 20:00

POST-PUNKOVÍ MOLCHAT DOMA PŘIVEZOU DO PRAHY NOVOU DESKU

 

Po dvou a půl letech se nespoutaná běloruská parta Molchat Doma vrací do Prahy! Jejich koncert se měl v roce 2022 uskutečnit v MeetFactory, pro velký zájem se přesunul do Roxy a i tam se vstupenky velmi rychle vyprodaly. Velká Lucerna tak 22. listopadu bude snad dostatečně velká, aby se dostalo na všechny fanoušky. Nenechte si tuhle smršť post-punku, new-wave a synth-popu ujít! Tentokrát se můžeme těšit na novou desku Belaya Polosa i na special guests v podání amerických Urban Heat. Vstupenky za 890 Kč + poplatky v prodeji od pátku 14. června 10:00 na goout.net. Na místě za 990 Kč. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/molchat-

 

Molchat Doma vznikli před sedmi lety v běloruském Minsku, dneska tvoří z Los Angeles, žánrově jsou velmi rozkročení a oslovují obrovské množství fanoušků. Jejich muzika je temná a současně se na ni dá tančit, má v sobě spoustu goth energie a čerpá z toho, co už v různých žánrech zvládli opravdoví mistři před Molchat Doma. Ale nenechte se zmást. To, co tvoří právě Molchat Doma, byste vždycky mezi vším ostatním na první dobrou poznali. Tak dobré a tak originální to je.

 

Molchat Doma prorazili v roce 2020, kdy nasbírali víc než milion zhlédnutí na YouTube a stali se fenoménem na Bandcampu. Ten samý rok se vystřelila skladba z jejich druhé desky na TikToku. Pokud si myslíte, že nevíte, o čem je řeč, pusťte si song Bedpan (BorisRyzhy) neboli Судно(БорисРыжий). Zní vám to povědomě? Tak vidíte.

 

No a ve stejném duchu kapela pokračuje. Nasbírali přes 600 milionů streamů, 8,4 miliardy zhlédnutí videí (z toho 6,62 na TikToku) a na YouTube mají 590 tisíc odběratelů. Molchat Doma jsou prostě celosvětový virální hit. Z Běloruska. Post-punkový. Lepší už to být nemůže. Teda může.

 

Protože do Prahy v listopadu dorazí s novu deskou. Po čtyřech letech vydávají album s názvem Belaya Polosa. Deska vyjde 6. září 2024 a měla by být syrovým svědectvím o změnách ve složité době. Právě mnoha změnami kapela za poslední roky prošla, především tedy její členové v osobním životě, a všechno, co se událo, se do jejich muziky propisuje. Jsou to Molchat Doma v novém světle. A jak říká Raman Kamahortsau, který muziku skládá a produkuje, jde slyšet, že všichni nějakou změnou prošli: „Celá deska je takovým náhledem, úhlem pohledu, skrz který se snažíme reflektovat, co všechno se nám stalo.“

 

Budou to noví Molchat Doma. A přitom není pochyb, že během pražské show předvedou přesně to, co od nich fanoušci chtějí a potřebují. Syrovou a drsnou krásu, které se nejlíp daří v kruté realitě. Může to znít pateticky, ale každý, kdo se do muziky Molchat Doma upřímně zaposlouchá ví, že to tak prostě a jednoduše je. Nenechte si ujít!

 

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/335886822708754

Ticket link: https://goout.net/cs/listky/molchat-doma+special-guest-urban-heat/cmmy

 

https://www.youtube.com/@MolchatDoma/videos

https://www.youtube.com/watch?v=91GTuZWCQmY

https://www.youtube.com/watch?v=1FeLgGvk8RU

https://www.facebook.com/molchatdomaband

https://www.instagram.com/molchatdomaband

Goout:zde
 
Červenec 2024
P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fan & Tom, s.r.o.

Štěpánská 61
116 02  Praha 1


e-mail: info@lucpra.com

Plánek Velkého sálu - stání

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu - sezení

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu

Ples